Ne kaže se za džabe, kad nešto tražiš pa ne neđeš: "Naći će se kad ne bude trebalo". To mi se desilo po ko zna koji put. Tražeći neka zaturena dokumenta, našla sam kutiju sa već požutelim slikama. Sećam se da sam ih tražila i nisam našla. Zato ih nisam ni stavila u foto album. Jedna slika mi je privukla posebnu pažnju. Na poleđini piše: Goricia, avgust 1983. - POHORSKI OMLET.
Приказивање постова са ознаком kolači. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком kolači. Прикажи све постове
субота, 21. новембар 2015.
среда, 18. новембар 2015.
субота, 18. јул 2015.
Пријавите се на:
Постови (Atom)
